Schedule::
08:00 – 20:00
No days off

Reception and delivery of cars around the clock

Sign up for service

Recommendations

Британські автомобілі Range Rover, Land Rover і Jaguarr за багатьма параметрами вважаються еталонними. Вони якісні, надійні і стильні. Але навіть вони періодично потребують проведення технічного обслуговування, яке має бути кваліфікованим і надійним. Тільки при професійному підході можна виявити всі неполадки і якісно їх усунути. Компанія «ReCar» пропонує свої послуги для власників машин цих марок, які хочуть зберегти їх в ідеальному стані якомога довше.

Своєчасне виявлення неполадок є основним завданням для володаря машини. Це дозволяє запобігти виникненню подальших ушкоджень. Звернення в перевірену компанію, яка спеціалізується саме на машинах Ренж Ровер, Ленд Ровер і Ягуар, гарантує високу якість виконання всього спектру необхідних технічних робіт. Кваліфіковані співробітники компанії мають потрібним досвідом і знаннями, що забезпечує якість на рівні офіційного дилера.

Ні в якому разі не варто звертатися в СТО сумнівного походження, розташовані десь в гаражах. Непрофесійний підхід з великою часткою ймовірності стане причиною погіршення ситуації. У підсумку все одно доведеться відвозити автомобіль на ремонт до професіоналів, що викличе подвійні фінансові втрати.

Грамотний ремонт передбачає індивідуальний підхід до кожної проблеми. Під конкретну марку британського автомобіля і модель підбирається оптимальна стратегія для проведення ТО. В основі лежить діагностика, яка проводиться за допомогою сучасного обладнання. У співробітників компанії є доступ до всіх рекомендацій та інструкцій від виробників, що дозволяє гарантувати ідеальне якість будь-яких робіт.

Компанія спеціалізується на трьох марках британських автомобілів. Вся увага зосереджена на них, що дозволяє забезпечити безліч незаперечних переваг для всіх клієнтів. Серед основних плюсів можна відзначити:

  • висока якість кожної деталі, яка буде використана під час робіт;
  • витратні матеріали також завжди максимально якісні;
  • на всі роботи, деталі надається тривала гарантія;
  • автомобіль можна віддати на обслуговування в будь-який зручний для клієнта час, як і забрати;
  • пропонується великий спектр високоякісних послуг.

У разі необхідності співробітники компанії можуть евакуювати автомобіль, якщо він несправний. Машина доставляється в сервісний центр, де проводиться огляд, повне відновлення. Попередньо можна проконсультуватися з співробітниками компанії, дізнатися, які запчастини краще замінити, скільки буде коштувати виконання робіт і т.д. Всі роботи проводяться досвідченими фахівцями, але по більш приємними цінами, ніж у офіційних дилерів. Різниця у вартості становить приблизно 20-30%, але при аналогічному рівні якості і надійності.

Проблеми з пневмопідвіскою Range Rover

Автомобілі Range Rover розраховані на серйозні навантаження, але експлуатується в умовах українських доріг, і постійна їзда по ямах здатна спровокувати проблеми з пневмопідвіскою. Жорсткі умови не проходять безслідно, тому треба додатково приділяти увагу стану підвіски. При виявленні найменших несправностей, слід відразу звернутися в сервісний центр.

Несправності в пневматичних підвісках Рендж Ровер поділяють на типові і рідкісні. У першому випадку, головне вчасно звернутися в перевірений автосервіс, який спеціалізується на британських автомобілях. Це дозволить розраховувати на оперативне усунення проблем, гарантію і інші достоїнства. Категорії типових несправностей:

•        витік повітря;

•        електричні проблеми;

•        несправності механічного походження.

Витік повітря вважається найпоширенішою несправністю. Щоб убезпечити пневматичний блок від проривів, потрібно правильно експлуатувати транспортний засіб і уважно стежити за станом авто.

У деяких автомобілях зустрічається дефект, через який відбувається витік в передній частині підвіски. Проблема вирішується за допомогою заміни передніх стійок або балонів. Також поширені проблеми витоку повітря з балонів задньої підвіски і блоку клапанів.

До електротехнічним несправностей відноситься пошкодження датчиків висоти, компресорного устаткування і т.д.

До механічних поломок відносять вихід з ладу елементів ходової і стійок.

При виявленні характерних ознак проблем з підвіскою, потрібна професійна діагностика. Плюси авто діагностичне в спеціалізованому центрі:

•        оперативність;

•        точність визначення поломки;

•        подальше відновлення.

Для калібрування пневмопідвіски Range Rover варто звернутися в перевірений сервіс. Процес відрізняється характерними рисами й вимагає використання спеціального обладнання. У спеціалізованому сервісному центрі “ReCar” створені необхідні умови для відновлення пневмопідвіски. Надається офіційна гарантія, в процесі застосовуються оригінальні комплектуючі.

Сервісний центр “ReCar” гарантує якість послуг, що надаються!

Заміна ланцюгів ГРМ (напрямні ланцюга, ланцюг приводу, ланцюга і їх частини, натягувач ланцюга ГРМ) автомобілів Range Rover і Jaguar

 

Газорозподільний механізм являє собою елемент автомобіля, який використовується для відводу відпрацьованих газів і вприскування горючої суміші в моторні циліндри. Ланцюг відповідає за синхронізацію процесу. Незважаючи на високу якість, в автомобілях Ягуар і Ренж Ровер.

цей елемент також може вийти з ладу. Щоб зробити заміну, бажано звернутися в вузькоспеціалізований автосервіс. Це гарантує якість проведення робіт, оперативність і інші плюси.

У британських автомобілях експлуатаційний термін у ланцюзі ГРМ обмежений і може додатково скорочуватися при неправильній експлуатації механізму, а також ігнорування технічного обслуговування.

При поломці ланцюга потрібно якнайшвидша заміна. Треба уважно стежити за справністю елемента. Якщо будуть виявлені неполадки, бажано якомога швидше звернутися в спеціалізований сервіс Range Rover і Jaguar.

Звернутися в сервіс потрібно при появі сторонніх звуків з-під капота, в тому числі і постукуванні ланцюга. В середньому термін служби ланцюга становить 100 тисяч км. При кожному технічному огляді проводиться діагностика мотора, ГРМ. Механіки автосервісу “ReCar” володіють відповідними навичками, необхідним обладнанням і необхідним досвідом в заміні ланцюга ГРМ як в Ягуарі, так і в Рендж Ровер. Паралельно з ланцюгом, майстри рекомендують заміну інших елементів, таких як зірочки, сальники і т.д.

Процедура заміни ланцюга ГРМ складна і вимагає часткового розбирання мотора. При проведенні робіт важливо використання оригінальних запчастейJaguar Land Rover. Досвідчені механіки “ReCar” професійно замінять ланцюг, а також нададуть відповідну гарантію.

Sign up for service

Переместиться на вверх страницы