Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Шиномонтаж и балансировка

Шиномонтаж та балансування

Автосервіс Range Rover, Land Rover, Jaguar «ReCar» надає послуги професійного шиномонтажу, а також балансування коліс та ремонт шин у Києві. Ми виконуємо весь комплекс шиномонтажних робіт:

• демонтаж та монтаж;
• балансування;
• відновлення автошин;
• рихтування, обробка піскоструєм, полірування та фарбування дисків;
• аргонове зварювання;
• сезонне зберігання.

Монтаж та демонтаж виконується кваліфікованими спеціалістами з використанням спеціального обладнання. Це виключає можливість виникнення пошкоджень для дисків чи гуми в процесі шиномонтажу.

Крім відновлення дисків також доступні послуги з усунення здуття, тріщин, розривів, порізів та інших дефектів автомобільних шин.

Правильно виконане балансування позитивно впливає на керованість авто, підвищує рівень безпеки, а також знижує зношення покришок і деталей підвіски.

Шиномонтаж киевМайстри станції «ReCar» спеціалізуються на обслуговуванні всього модельного ряду Рендж Ровер, Ленд Ровер, Ягуар та багатьох інших преміальних автомобілів.

Пріоритетним напрямком діяльності  автосервісу «ReCar» у місті Києві вважається шиномонтаж, балансування коліс, а також професійний ремонт шин англійських марок Range Rover, Land Rover, Jaguar.

Проте оцінити переваги наданого нами комплексного сервісу можуть власники автомобілів інших брендів, причому як бізнес-класу, так і бюджетних моделей. Амбітна та досвідчена команда майстрів готова в найкоротші терміни виконати заплановані роботи з гарантією якості і беручи до уваги всі побажання клієнтів. До конкурентних переваг компанії «ReCar» слід віднести використання передових технологій, високоточного обладнання та інструментів.

До речі, персонал уважно відстежує новаторські тенденції у сфері шиномонтажного сервісу та успішно імплементує їх на практиці. Наприклад вартість рихтування дисків або усунення дефектів шин, варіюється в демократичному діапазоні, що дозволяє максимально охопити цільову аудиторію столиці з різним рівнем доходу. І найголовніше, ми не просто виконуємо шиномонтаж та балансування грамотно, ми даруємо клієнтам позитивні емоції шляхом відповідального виконання взятих на себе зобов’язань.

Для отримання детальної інформації, телефонуйте за номером +38 067 505 71 66 або заповніть форму зворотного зв’язку і наш менеджер неодмінно зв’яжеться з вами!

 

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы