Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Автосервис РЕКАР| Диагностика, сервис и ремонт Land Rover, Range Rover, Jaguar.

Корпоративним клієнтам

Автоцентр «ReCar» запрошує до співпраці юридичних та фізичних осіб, які мають парк автомобілів. Уклавши договір про комплексне технічне обслуговування, ви отримуєте оперативний висококваліфікований сервіс з діагностики та усунення несправностей в автомобілі, доступні ціни, контроль якості та своєчасні планові технічні огляди (ТО).

Договір передбачає постійну наявність запчастин для автомобілів, що використовуються в автогосподарстві. Також існує можливість встановлення додаткового обладнання для полегшення контролю над переміщенням транспорту та зниження витрат на обслуговування.

Комплексне обслуговування автопарку допоможе вам підтримувати ідеальний стан транспортних засобів, а також має низку вагомих переваг:

— позачергове обслуговування;

— швидке усунення несправностей;

— регулярний огляд та діагностика;

— обслуговування та ремонт особистих автомобілів співробітників;

— сезонне обслуговування транспорту;

— доступна готівкова та безготівкова форма розрахунків, а також надання послуг із відстроченням платежу.

Нашою перевагою є авторитет і заслужена протягом довгих років довіра клієнтів. Висока якість наших послуг дозволяє нам упевнено орієнтуватись на довгострокову співпрацю з клієнтами. Ми маємо досвід роботи як з підприємствами, так і з приватними особами.

Автосервіс має сучасне спеціалізоване обладнання, необхідне для високоточної діагностики та ремонту будь-якого рівня складності:

Сучасний 3D стенд розвал-сходження «HOFMANN» — забезпечує точний вимір даних протягом декількох хвилин і, як результат, високу швидкість обслуговування;

Лінія інструментального контролю “BOSCH SDL 260” — дозволяє за 10-15 хвилин провести повну комплексну діагностику всієї ходової частини автомобіля, отримавши точні дані про стан роботи підвіски, відсоток зношування амортизаторів, сайлентблоків та гальмівної системи.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг та всі види робіт:

– усі види діагностики авто;

– планове ТО;

– ремонт АКПП;

– капітальний ремонт двигуна;

– ремонт ходової частини;

– 3D регулювання розвалу та сходження коліс;

– шиномонтаж та балансування;

– ремонт кузову, малярно-рихтовочні роботи;

– встановлення додаткового обладнання, аксесуарів та протиугонних систем;

– діагностика та ремонт (очищення) паливної системи, промивання інжекторів;

– обслуговування, діагностика та ремонт автомобільних кондиціонерів;

– комп’ютерна діагностика електричних та електронних систем автомобіля;

– перепрошивка авто;

– тонування скла та тюнінг.

Гарантуємо оперативне проведення робіт та своєчасне їх виконання. Гарантія на роботи з сервісного обслуговування та ремонту, виконаних в автоцентрі «ReCar», починається з дати їх виконання або передачі відремонтованого автомобіля Замовнику. Строк дії гарантійних зобов’язань встановлюється згідно з Додатком №4 «Правил надання послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів», затвердженим наказом Міністерства інфраструктури України № 615 від 28 листопада 2014 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 грудня 2014 року за номером № 1609/ 26386.

Працюємо з готівковою та безготівковою формою розрахунку, є платниками ПДВ. Розглядаємо індивідуально з кожним клієнтом взаємовигідні умови співпраці за договором надання послуг 24/7.

Надаємо повний пакет бухгалтерських документів.

Готові до участі у тендерах.

 

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы