Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування

Гарантія

Компанія «ReCar» під час обслуговування та ремонту автомобілів Land Rover, Range Rover, Jaguar використовує оригінальні, сертифіковані запасні частини та витратні матеріали.

Гарантія на оригінальні запасні частини встановлена ​​заводом-виробником — 6 міс. чи 10 тис. км.

Гарантія на ремонтні роботи та сервісне обслуговування, виконані в сервісному центрі «ReCar», надається з дати виконання цих робіт або передачі відремонтованого автомобіля Замовнику.

Строк дії гарантійних зобов’язань встановлюється згідно з Додатком №4 «Правил надання послуг з технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів», затвердженим наказом Міністерства інфраструктури України № 615 від 28 листопада 2014 року, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17 грудня 2014 року за номером № 1609/ 26386.

Гарантійні зобов’язання не поширюються на відремонтовані блоки керування електрообладнанням. У разі пошкодження, блок управління електрообладнанням відповідно до вимог заводу виробника, підлягає повній заміні.

Нагадуємо вам, що на “сірому” ринку України, 80% запчастин, що продаються, є підробкою, яка не має гарантії, ні від виробника, ні від продавця.

Автосервіс «ReCar» є офіційним партнером «Castrol» – провідного виробника високоякісних мастил та пов’язаних з ними послуг для клієнтів, що представляють автомобільну, промислову, морську, авіаційну, нафтовидобувну та виробничу галузі у всьому світі. Штаб-квартира компанії знаходиться у Великій Британії.

Гарантия ⚙ Рекар - автосервис Киев Низкие цены на ремонт авто. Ремонт vip автомобилей. Качественная работа с гарантией. Без выходных. Прием и выдача авто круглосуточно.

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы