Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Плановое техническое обслуживание

Планове технічне обслуговування

Планове техобслуговування (ТО) Range Rover, Land Rover, Jaguar та інших premium авто проводиться для підтримки стабільності в роботі, а також для своєчасної діагностики пошкоджень.

Перелік робіт, які проводяться при плановому ТО автомобілів Рендж Ровер, Ленд Ровер та Ягуар:
– заміна оливи та фільтрів;
– інспекція рівнів робочих рідин;
– перевірка, регулювання та заміна приводних ременів;
– діагностика підвіски;
– аудит та налаштування управління кермом, стоянкового гальма, передніх та задніх гальмівних колодок, дисків, тиску коліс;
– обстеження електрообладнання, електричного проведення, освітлення, звукового сигналу, кондиціювання повітря;
– інспектування днища кузова, системи вихлопу та трубопроводів.

Під час проведення сезонного сервісного обслуговування в сервісному центрі «ReCar» використовуються стандарти, методологія та спеціальний інструмент Jaguar & Land Rover, а сертифіковані майстри автосервісу виконують офіційні рекомендації.

Станція «ReCar»  використовує обладнання виробників BOSCH, HOFMANN та ін.
Користуючись послугами «ReCar» ви забезпечуєте безпеку на дорозі собі та вашим пасажирам.

Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому всі роботи з планового технічного обслуговування автомобілів таких марок, як Рендж Ровер, Ленд Ровер та Ягуар здійснюється у найкоротші терміни, уважно та на якісно високому рівні. Майстри з великим досвідом роботи в своїй галузі проведуть огляд та діагностику транспортного засобу, здійснять у разі потреби ремонт, замінять зношені запчастини на нові оригінальні.

До того ж, експерти найвищої кваліфікації готові надати професійну консультацію та рекомендації щодо експлуатації машин преміум-класу.

Вирішивши замовити планове технічне обслуговування Рендж Ровера, Ленд Ровера або Ягуара в сервісному центрі «ReCar», ви можете не сумніватися в тому, що жодна поломка не сховається від очей наших фахівців.

Не варто ігнорувати можливість продовження експлуатаційних можливостей автомобілів преміум-класу з нашою допомогою. Тим більше зробити це можна в будь-який день тижня без вихідних, записавшись на онлайн обслуговування або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонними номерами.

Плановое то авто киев

 

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы