Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
3D регулировка развал схождения колес

3D регулювання розвалу та сходження коліс

Автоцентр «ReCar» надає послуги високоточного 3D регулювання розвалу та сходження коліс для різних класів і марок автомобілів, включаючи Land Rover, Range Rover та Jaguar.

У «ReCar» ці послуги виконують сертифіковані майстри на сучасному 3D стенді «HOFMANN». Найновіше обладнання для регулювання розвалу та сходження коліс дозволяє швидко виміряти, а потім відрегулювати кути нахилу коліс для максимальної безпеки та комфорту пересування.

Слід проводити регулювання після ремонту рульового керування та підвіски, а також кожні 15-20 тис. км пробігу. Додаткова діагностика буде потрібна після відчутного наїзду на перешкоду або вибоїну.

 

Основні ознаки порушення регулювання:

• нерівне положення керма при руху прямо;
• відведення машини убік після відпускання керма;
• уповільнена реакція на дії водія при керуванні;
• нерівномірне зношування протектора;
• різний радіус розвороту;
• шум від покришок під час руху.

3D регулировка колес в автоНа відміну від традиційних інфрачервоних стендів, передова технологія 3Д регулювання розвалу і сходження істотно підвищує якість результату та навіть дозволяє проводити діагностику всієї ходової частини автомобіля. Роботи, які проводяться на безконтактному стенді здійснюється набагато швидше бо немає необхідності встановлювати на машину датчики, які на інноваційному стенді функціонують дистанційно.

Уся отримана інформація аналізується та обробляється за допомогою комп’ютерного обладнання, тоді як отримані цифри перевіряються на відповідність до заводських значень конкретної марки транспортного засобу. За підсумками досліджень програмне забезпечення висвітлює результат, на підставі якого фахівці можуть приступити до усунення відхилень від норми.

Перевірити геометрію шасі ви можете в будь-який день в автоцентрі «ReCar». Вартість послуги 3D регулювання розвалу та сходження автомобілів будь-яких моделей авто демократичні та доступні.

Довіряйте вирішення проблем, пов’язаних з авто, професіоналам автосервісу «ReCar»! Дзвоніть прямо зараз!

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы