Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Заказ авто

Замовлення авто

В автоцентрі “ReCar” ви можете замовити будь-яке авто.

Окремою процедурою є покупка авто з пошкодженнями. Відомо, що саме такі авто є найбільш вигідними для покупки. Тому послуга має багато прихильників. Але у багатьох виникають закономірні побоювання щодо того, наскільки якісним буде таке авто і чи не виникне з ним надалі ще більше проблем.

У випадку з пошкодженими авто (Рендж Ровер, Ленд Ровер та Ягуар) в нашому сервісі “ReCar” проводиться ремонт під ключ. Більш того, у подарунок також пропонується спецобслуговування. Якщо йдеться про іншу марку авто, ми забезпечуємо ремонт на партнерській СТО під ключ.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ

Наші клієнти отримують:

• Пошук та підбір оптимального варіанту (вартість+ якість продукції);
• Оперативність у вирішенні поставленого завдання, оскільки авто швидко доставляється в Україну за рахунок налагодженої системи взаємодії з 9 портами;
• Вигідні умови митного оформлення завдяки тому, що спеціалісти компанії добре знають усі нюанси;
• Відновлювальні роботи (обсяг бюджету обумовлено заздалегідь);
• Усі авто проходять обов’язкову сертифікацію в Україні в рамках нашої партнерської лабораторії, яка знаходиться на території автоцентру, що дозволяє значно прискорити процедуру.

Наша компанія складається з команди професіоналів, які готові вирішити завдання будь-якого рівня складності. Навіть найвибагливіші клієнти можуть не сумніватися в результаті, тому що “ReCar” цінує свою репутацію і постійно працює над тим, щоб зробити свої послуги ще кращими.

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы