Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Установка дополнительного оборудования

Встановлення додаткового обладнання, аксесуарів і антикрадіжних систем

Навіть при насиченому переліку оснащення автомобіля більшість власників прагнуть до більшого комфорту. Встановлення додаткового обладнання, аксесуарів та захисних систем, що запобігають крадіжці авто дозволяє збільшити функціональні можливості транспортного засобу, а також підкреслити індивідуальність автовласника.

Бажання підвищити рівень оснащення авто передбачає встановлення ряду пристроїв або заміну окремих компонентів конструкції на покращені версії. Найпопулярнішими є:

Ми встановлюємо додаткове обладнання, аксесуари, системи захисту від угону придбані безпосередньо в мережі ReCar (або куплені вами самостійно) на такі автомобілі, як Range Rover, Land Rover і Jaguar.

Бажаєте встановити на Рендж Ровер або Ягуар додаткові девайси, які покращать рівень комфорту та підвищити рівень безпеки? Потрібно професійно та оперативно замінити деякі пристрої Land Rover на більш модернізовані моделі? Немає проблем. Досвідчені майстри, що працюють у мережі спеціалізованих автосервісів ReCar готові швидко та з гарантією якості виконати монтаж різного обладнання,починаючи з систем захисту від угону або світлодіодних ліхтарів.

Крім того, до вашої уваги буде представлений різноманітний асортимент сертифікованих аксесуарів та пристроїв, які продаються безпосередньо в приміщенні СТО. Всі товари поставляються від виробника та пройшли попереднє заводське тестування на функціональність та сумісність з автомобілями Ленд Ровер, Ягуар, Рендж Ровер.

До речі, скористатися нашими послугами можуть і власники інших брендів. Органічна комбінація застосування сучасного обладнання з накопиченим нами досвідом дозволяє здійснювати роботи будь-якої складності, причому за ціною, яка варіюється в адекватному діапазоні.

Телефонуйте в ReCarі менеджери компанії нададуть безкоштовні рекомендації щодо оптимального вибору того чи іншого додаткового обладнання, аксесуарів, а також антикрадіжних систем.

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы