Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
ремонт автомобильных кондиционеров

Обслуговування, діагностика і ремонт автомобільних кондиціонерів

Автовласники періодично стикаються з проблемами в роботі клімат-контролю або кондиціонера. Система кондиціювання автомобілів Range Rover, Land Rover, Jaguar потребує правильної експлуатації та своєчасного ремонту.

В сервісі «ReCar» виконується весь комплекс робіт з діагностики та ремонту кліматичних систем авто:

– діагностика та ремонт автомобільних систем очистки повітря;
– заправлення автомобільного кондиціонера;
– очищення систем кондиціювання;
– антибактеріальна обробка.

Перед початком теплого сезону рекомендується перевірити температуру та чистоту повітря у салоні. Вчасно зроблена діагностика дозволить уникнути сюрпризів та незапланованої витрати часу.

Не слід забувати про обслуговування кондиціонера взимку. Перед початком холодів систему охолодження потрібно прочистити для того щоб уникнути появи неприємного запаху в салоні.

обслуживание автомобильных кондиционеровЗа допомогою сучасного обладнання, кваліфікований персонал автосервісу «ReCar» швидко виявить помилки в роботі клімат-контролю. Напрацьований роками досвід роботи з Ренд Ровер, Ленд Ровер, Ягуар допоможе оперативно і з гарантією вирішити проблеми, пов’язані з автомобілем.

Неякісна робота автомобільного кондиціонера часто призводить до збільшення витрат палива, тому вчасно виконані ремонтні роботи дозволяють скоротити ваші витрати та зберегти бюджет.

Потрібно терміново усунути збій у роботі клімат-контролю вашого Рендж Ровера чи Ленд Ровера? Виникла потреба у професійному очищенні системи кондиціювання автомобіля Ягуар найостаннішої моделі або іншого авто преміум класу? Звертайтеся в автоцентр «ReCar». Наші майстри грамотно та оперативно встановлять причину неполадок та з гарантією якості виконають необхідні ремонтні роботи.

Накопичений за роки успішної діяльності досвід, так само як і застосування сучасного обладнання, дозволяють ефективно вирішувати будь-які проблеми, пов’язані з поламкою автомобільних кондиціонерів.

Немає необхідності чекати, поки кондиціонер вашого Ягуара або Мерседеса остаточно вийде з ладу, адже ремонт вимагатиме суттєвих капіталовкладень. У разі виявлення найменших ознак несправності відвідайте  станцію технічного обслуговування «ReCar»!

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы