Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Ремонт АКПП

Ремонт АКПП

Позашляховики англійського виробництва мають відмінні експлуатаційні якості та високу прохідність, що забезпечило їм величезну популярність.

Автомобілі Range Rover, Land Rover, Jaguar займають топові позиції завдяки надійності та комфорту. Складна трансмісійна система британських автомобілів потребує професійного обслуговування. Систематична заміна оливи в АКПП даних авто є обов’язковою умовою для надійної роботи. Нестача мастила може призвести до остаточного виходу з ладу КПП.

АКПП автомобілів Рендж Ровер, Ленд Ровер, Ягуар  – надійна і безвідмовна система, однак і вона може зламатися. Капітальний ремонт АКПП є однією з найдорожчих послуг, але не завжди проведення такого радикального заходу є необхідністю. Комп’ютерна та комплексна діагностика допоможуть визначити всю складність несправності.

Часто першим симптомом поламки є відчутна пауза в момент натискання на педаль газу і при перемиканні трансмісії в певне положення. Серйозніший сигнал – надмірно завищені обороти двигуна. З появою цих несправностей необхідно припинити експлуатацію авто та терміново провести діагностику автоматичної трансмісії.

Ремонт АКПП – це складний процес, що потребує досвіду та спеціальних навичок. Сертифікований персонал сервісу ReCar має багаторічну практику в діагностиці, техобслуговуванні та проведенні ремонтно-відновлювальних робіт АКПП автомобілів Range Rover, Land Rover, Jaguar. Сервісний центр оснащений відповідним обладнанням, технічною документацією та спеціальним інструментом для ремонту АКПП. Наявність оригінальних запчастин та майстерність механіків ReCar дозволяють звести час ремонту до мінімуму.

Відзначимо, що діагностику та ремонт АКПП або МКПП таких автомобілів, як Рендж Ровер, Ленд Ровер та Ягуар у Києві здатні виконати (з гарантією якості) лише обмежене коло спеціалізованих СТО.

Звернувшись до сервісного центру ReCarви можете особисто переконатися у перевагах співпраці з надійною та сучасною компанією. До очевидних переваг послуг з ремонту та діагностики автоматичної/ механічної трансмісії машин англійського виробництва слід віднести:

– передова технологічна база;
– наявність кваліфікованих майстрів, які мають великий досвід роботи;
– використання оригінальних запчастин;
– індивідуальний підхід до визначення термінів ремонтних робіт, надання знижок та цілого переліку додаткових послуг.

Наша компанія керується принципом сумлінного виконання взятих на себе зобов’язань, а також має адекватну цінову політику, включаючи знижки та акції. Постійні та задоволені отриманим результатом клієнти є основою нашого бізнесу і ми зробимо все, щоб автомобіль радував свого власника бездоганною роботою.

У разі виникнення проблем з КПП телефонуйте в автоцентр ReCar і ми вирішимо вашу проблему!

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы