Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Кузовной ремонт авто

Ремонт кузова авто

В автоцентрі ReCar виконується кузовний ремонт всіх частин автомобілів Range Rover, Land Rover і Jaguar при дотриманні заводських параметрів. Професійному рихтуванню підлягають такі компоненти машини, як бампер, капот, крила, дах, двері і багажник.

Сучасне обладнання забезпечує проведення усього спектра рихтувальних робіт, серед яких найбільш популярними є:

— видалення вм’ятин;
— відновлення геометрії кузова;
— заміна елементів;
— ремонт алюмінієвих деталей.

У малярному цеху здійснюється повне або часткове фарбування автомобіля. Вартість малярно-кузовних робіт формується індивідуально для кожного авто, до уваги беруться ціна витрачених матеріалів та вартість роботи майстра.

Завдяки 15-річному досвіду роботи з Jaguar Land Rover спеціалісти станції технічного обслуговування «ReCar» в найкоротші терміни відновлять колишній стан геометрії кузова.

Якщо капот вашого Ленд Ровера, дах Ягуара будь-якої моделі або бампер Рендж Ровера потребують рихтування, рекомендуємо відвідати сучасне СТО ReCar у місті Києві.

Довіривши свій автомобіль преміум класу нашим досвідченим майстрам, ви можете бути впевнені в тому, що експерти найвищої кваліфікації виконають необхідні роботи професійно і без зайвої тяганини. В наявності є передове обладнання та вузькопрофільний інструментарій, що дозволяє  успішно відновлювати геометрію кузова або багажника.

У разі сильної деформації поверхні та неможливості видалення вм’ятини з бездоганним естетичним результатом, ми готові зробити заміну елемента. В арсеналі завжди є необхідні комплектуючі, які поставляються безпосередньо із заводу-виробника. У комплексний сервіс входять також фарбувальні роботи.

Примітно, що на тлі альтернативних пропозицій від інших СТО в місті Києві, сервіс, що надається нами, вигідно відрізняється вартістю, яка знаходиться в прийнятному діапазоні. До речі, прозоре ціноутворення, без прихованих накруток та переплат істотно підвищує попит на кузовні роботи від станції технічного обслуговування ReCar серед власників автомобілів англійського виробництва.

Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте послуги з ремонту кузова авто!

 

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы