Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Капитальный ремонт двигателя

Капітальний ремонт двигуна

Автоцентр «ReCar» пропонує послуги з ремонту та відновлення двигунів Land Rover, Range Rover, Jaguar. Ми виконуємо роботи, дотримуючись технологій ремонту заводу – виробника і використовуємо тільки оригінальні запчастини.

Друзі, пам’ятайте, що частковий ремонт набагато швидше та дешевше, ніж капітальний. Тому, щоб уникнути проблем із двигуном, необхідно проходити планове ТО згідно з регламентом.

Зверніть увагу на основні ознаки, що сигналізують про проблеми в роботі двигуна:
– сторонні звуки під час запуску та роботи двигуна;
– нестійка робота двигуна (троїть);
– підвищена витрата оливи;
– підвищена задимленість вихлопної системи;
– помітне погіршення динаміки руху автомобіля;
– сліди підтікання технічних рідин у підкапотному просторі;
– підвищення робочої температури двигуна (понад норму);
– світиться лампочка тиску оливи.

Ремонт двигунів є непростим і відповідальним процесом, для якого потрібен спеціальний інструмент, обладнання, знання та досвід. Моторист враховує рік випуску автомобіля, тип силового агрегату, ступінь його зношування та багато інших параметрів, які вносять певні особливості у процес ремонтних робіт.

Для отримання всієї необхідної інформації про порушення роботи мотора перед початком ремонтних робіт проводиться обстеження двигуна та діагностика автомобільних електронних систем. На підставі отриманих результатів визначається ступінь пошкоджень та обсяг необхідних робіт – локальних або капремонту.

Двигун, що не підлягає відновленню замінюється новим. Автосервіс Range Rover, Land Rover та Jaguar «ReCar» оснащений професійним обладнанням, яке дає можливість якісно проводити заміну.

Власники автомобілів Land Rover, Range Rover, Jaguar іноді стикаються з несправністю турбіни на своєму автомобілі.

“Симптоми” проблем з турбіною на Range Rover Land Rover:
• напис на панелі приладів “несправність двигуна”;
• бурштиновий значок «check engine», «перевірте двигун»;
• відсутність тяги під час розгону;
• провали потужності під час руху;
• блакитний або густий білий дим із глушника;
• гучний хлопок під час руху та втрата потужності двигуна.

Майстри сервісу «ReCar» професійно проведуть ремонт або заміну турбіни для Land Rover, Range Rover, Jaguar, але тільки після:

• опитування власника про етапи появи проблеми;
• тест-драйву із майстром;
• зчитування та розшифровки кодів помилок оригінальним обладнанням Jaguar Land Rover;
• зовнішнього огляду;

Двигуни автомобілів Рендж Ровер, Ленд Ровер, Ягуар дуже надійні і володіють високим ресурсом. Завчасне техобслуговування, якісне паливо та витратні матеріали гарантують тривалу експлуатацію авто без додаткових витрат.
ремонт двигателя киев

Будь-яка проблема, пов’язана з частковою або повною втратою функціональності ДВЗ автомобілів марок Ленд Ровер, Рендж Ровер або Ягуар, буде оперативно виявлена та професійно усунута в СТО «ReCar». Роботи спрямовані на проведення капітального ремонту відрізняються філігранною роботою та суттєвими матеріальними витратами. Проте нам вдалося оптимізувати процес і проводити обслуговування на якісно-високому рівні.

В арсеналі автосервісу завжди на складі присутні необхідні комплектуючі та витратні матеріали, що поставляються безпосередньо із заводу виробника. Використовуючи новітнє обладнання майстри виконають діагностику, виявлять помилки та нададуть рекомендації щодо їх усунення. На підставі виявлених помилок складається кошторис ремонтних робіт із зазначенням фіксованої ціни, що залишається незмінною.

Прозоре ціноутворення, максимальна відкритість перед клієнтом та принцип сумлінного ставлення до взятих на себе зобов’язань роблять нас лідерами у Києві у сфері виконання локального чи капітального ремонту ДВС англійських авто. Записуйтесь на офіційному сайті або зв’яжіться по телефону з менеджерами  СТО «ReCar».

Ми чудово знаємо, як повернути вашому автомобілю втрачену працездатність, а вам  – позитивні емоції від комфортного керування авто преміум-класу.

Телефонуйте нам прямо зараз, і професіонали «ReCar» змусять серце вашого автомобіля битися з новою силою!

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы