Графік роботи:
08:00 – 20:00 Без вихідних
Прийом і видача авто цілодобово

Записатися на обслуговування
Чистка топливной системы

Діагностика і ремонт (чистка) паливної системи, промивання інжекторів

Вчасно проведена діагностика паливної системи сприяє економічній експлуатації автомобілів Рендж Ровер, Ленд Ровер, Ягуар та довгостроковій роботі мотора.

Автомобілі Range Rover, Land Rover, Jaguar потребують періодичного очищення паливних магістралей та форсунок. JL рекомендує виконувати очищення паливної системи кожні 48 000 км пробігу для того щоб уникнути непередбачених проблем та витрат.

Високоточне діагностичне обладнання Jaguar Land Rover & SDD, що використовується в сервісному  центрі «ReCar» дозволяє вирішувати складні проблеми пов’язані з авто у найкоротші терміни.

Диагностика и ремонт топливной системы

Майстри «ReCar» використовують тільки рекомендовані Jaguar & Land Rover інструменти, а також засоби компанії BG corp.

Профілактична перевірка інжекторів запобігає додатковим витратам, таким як:

• збільшена кількість паливно-мастильних матеріалів;
• заміна забруднених інжекторів, що вийшли з ладу;
• капремонт двигуна.

Понад 15 років компанія «ReCar» надає комплексні послуги професійної діагностики паливної системи, а також послуги по її очищенню.

Накопичені знання спільно з набутим досвідом дозволили нам стати одним із лідерів у своїй галузі. До того ж, сервіс орієнтований не на разове отримання максимального прибутку з клієнта, а на надання послуг європейського рівня, що створюють фундамент на перспективну і взаємовигідну співпрацю.

Переконатися у справедливості даного твердження можуть власники автомобілів Ленд Ровер, Рендж Ровер і Ягуар, що зіткнулися з необхідністю профілактичної перевірки інжекторів або термінового чищення паливної системи. Двері нашого СТО завжди відчинені, адже ми працюємо без вихідних. Для зручності надання послуг ми рекомендуємо своїм клієнтам заздалегідь узгоджувати відвідування автоцентру «ReCar» з менеджером:

–  зателефонувавши за одним із телефонних номерів, зазначених на офіційному сайті;
– оформивши онлайн заявку;
– надіславши запит на нашу електронну пошту.

Просто виберіть будь-який зручний для вас варіант комунікації з нашим менеджером, а досвідчені майстри найвищої кваліфікації детально вас проконсультують. Телефонуйте та отримайте інформацію, що вас цікавить безпосередньо у менеджера автосервісу «ReCar»!

Записатися Послуги

Записатися на обслуговування    Переместиться на вверх страницы